تبلیغات
هــــــوادارانــــــــ اســــتـــــــقــــــلــــــالـــ تـــــهــــرانــــــــــ - قلعه‌نوعی: از دو،سه بازیکن راضی نبودم

قلعه‌نوعی: از دو،سه بازیکن راضی نبودم


سرمربی تیم استقلال گفت: نسبت به بازیکنانی که در زمین بودند توقع از دربی بیشتر بود.


امیر قلعه نوعی در حاشیه تمرین روز شنبه استقلل درباره اینکه یک روز پس از دربی چه احساسی دارد عنوان کرد: آدم در اینجور مسابقات باید شطرنج گونه فکر کند.در فوتبال باید شطرنج گونه فکر کنیم.مسائلی قبل از دربی مثل جدایی بازیکنان ما پیش آمد و ما برای این بازی دو هدف را داشتیم که به یکی از آنها رسیدیم.حالا اگر به دو هدف مان می رسدیم بهتر بود ولی از هیچی بهتر است.همین حالا ما 4 امتیاز جلو هستیم.

به گزارش اوج، وی ادامه داد: فیلم بازی را دیدم.از بچه ها ممنون هستم چون بازی فیزیکی خوبی انجام دادند.البته از دو،سه بازیکن که روی آنها خیلی حساب می کردیم راضی نبودیم.شما ببینید تیمی مثل پرسپولیس در این مسابقه موقعیتی نداشت و فقط روی یک ضربه ایستگاهی صاحب فرصت شد. بچه ها در نظم دفاعی و ساختار دفاعی واقعا عالی بودند.

سرمربی استقلال درباره اینکه در مسابقه رفت اصرار داشت بازی خوبی بوده است و چه نظری درباره این دربی دارد گفت: من فیلم یک نیمه دربی را دیدم.طبیعی است مردم دوست دارند در این بازی ها گل رد و بدل شود.این را قبول دارم.نسبت به بازیکنانی که در زمین بودند توقع از دربی بیشتر بود.این را هم قبول دارم که آنطور که مردم انتظار داشتند نشد ولی در نظم دفاعی فوق العاده بودیم.

وی درباره اینکه پیش بینی می کرد چه جمعیتی به آزادی بیایند اظهار داشت:تا حدود 70 هزار نفر را فکر می کردم.

سرمربی استقلال درباره 4 تا پشت سرهم صفر صفر و ناراحتی هواداران هر دو تیم و اینکه بهتر بود در این بازی ها گلی رد و بدل می شد اظهار داشت:دست ما که نیست.اگر دست ما بود دوست داشتیم بازی را ببریم.ولی قبول دارم آمار خوبی نیست.اینکه دربی 4 بازی گل نداشته باشد اصلا آمار خوبی نیست.

وی درباره اینکه آیا بازیکنان اسنقلال استرس داشتند گفت:اگر بگوییم استرس نبوده که دروغ است.شما ببینید تمرینات هفته قبل چقدر استقبال بود.الان کمتر شد.این مساله مسولیت بازیکنان را بالا می برد.بچه ها دنبال این بودند که به گل برسیم ولی نشد.

سرمربی استقلال درباره احتمال رویارویی دو تیم در جام حذفی عنوان کرد:آن بازی دیگر باید صد در صد برنده داشته باشد.

قلعه نوعی درباره فاصله زمانی کوتاه تا بازی با ذوب آهن در جام حذفی گفت:این ها اذیت کننده است ولی 18 بازیکن داریم و اگر بخواهیم تغییرات بدهیم دست مان باز است.تاریخ : یکشنبه 29 دی 1392 | 03:00 ب.ظ | نویسنده : Alireza Soltani | نظرات