تبلیغات
هــــــوادارانــــــــ اســــتـــــــقــــــلــــــالـــ تـــــهــــرانــــــــــ - چند خبر از استقلال

چند خبر از استقلال


باشگاه استقلال با جدایی آندرانیک تیموریان مخالفت کرد.


به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، یکی از مباحث مطرح شده اصلی در جلسه شورای معاونین باشگاه استقلال در خصوص وضعیت آندرانیک تیموریان بود. هاشم ساعدی اعلام کرد: آندرانیک تیموریان از بازیکنان بسیار با ارزش استقلال و تیم‌ملی ایران است که همواره در بازی‌های تیم‌ملی‌ و استقلال به عنوان یک بازیکن موثر به میدان رفته است. گفته می‌شود یک تیم قطری علاقه‌مند به جذب آندرانیک تیموریان است و ما می‌دانیم سطح فوتبال این بازیکن از قطر بالاتر است و طبیعی است که با توجه به توان فنی بالا و قدرت بدنی مناسب،بسیاری از تیم‌ها علاقه‌مند به خدمت‌گرفتن این بازیکن باشند و بر همین اساس موضوع جدایی این بازیکن در جلسه شورای معاونین باشگاه استقلال مطرح شد که مدیرعامل و سرمربی و کلیه معاونین مخالفت خود را با جدایی این بازیکن اعلام کردند. لذا قرار بر این شد جلسه‌ای فتح‌الله‌زاده و همچنین امیر قلعه‌نویی با آندرانیک تیموریان داشته باشند و در این خصوص تصمیم‌گیری صورت پذیرد.

سخنگوی باشگاه استقلال در ادامه اعلام کرد: نکته دیگر مطرح شده در این جلسه در خصوص محرومیت آندرانیک تیموریان بود،می‌دانیم این بازیکن یک فوتبالیست فنی، فیزیکی و محکم است که در تیم‌ملی و استقلال همواره همین‌طور فوتبال بازی می‌کند و در همه جای زمین هم حضور دارد. بازیکنان فوتبال او را دوست دارند. از اتفاقات ناخواسته که در برخورد آندو با عشوری صورت گرفت متاسف شدیم‌، اما این حرکت به هیچ‌وجه تعمدی نبود و در مسابقه فوتبال از این نوع برخوردها همیشه پیش می‌آید. خود عشوری هم یک بازیکن فیزیکی است که در طول بازی‌ با ما و در جریان بازی چندین برخورد با بازیکنان استقلال داشت. علیرغم اینکه آن اتفاقات ناخواسته و سیرطبیعی بازی بود،‌ اما ما از عشوری عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم اینگونه اتفاقات در فوتبال ما تکرار نشود. 

* جلسه شورای معاونین این باشگاه روز گذشته و ساعت 19 در دفتر علی فتح‌الله‌زاده برگزار شد. هاشم ساعدی،‌ سخنگوی باشگاه استقلال درخصوص این نشست اعلام کرد: این جلسه با حضور علی فتح‌الله‌زاده، امیر قلعه‌نویی، منصور پورحیدری و معاونین و مشاورین باشگاه استقلال برگزار شد. در ابتدای جلسه فتح‌الله‌زاده صمیمانه از تلاش‌های صادقانه سرمربی محترم، کادرفنی و بازیکنان استقلال و سایر دست‌اندرکاران باشگاه به خاطر موفقیت‌های استقلال تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه جلسه کلیه معاونین و مسئولان استقلال گزارشی را از حوزه فعالیت‌های خود به استحضار اعضا رساندند. در این جلسه مطرح شد لیست استقلال برای ارسال به AFC کامل شده و برای مراجع زیربط در فدراسیون فوتبال و شورای برون‌مرزی ارسال شده است.

ساعدی در ادامه اظهار داشت: مسئله دیگر در این جلسه بحث در خصوص برنامه‌ریزی بهتر و تامین منابع مالی برای حضور موفق استقلال در لیگ‌برتر،‌ جام‌حذفی و لیگ‌قهرمانان آسیا بود و همچنین مقرر شد که از هم‌اکنون پیگیری‌های لازم برای جذب اسپانسر و اسپانسرشیب‌های متعدد برای فصل آینده صورت پذیرد

تا ما از ابتدای فصل آینده تمامی اسپانسرهای خود را بشناسیم و بر این اساس درآمدی که از اسپانسر تامین می‌‌شود را با برنامه‌ریزی لازم در بودجه باشگاه استقلال شناسایی کنیم. سخنگوی باشگاه استقلال افزود: نکته دیگر هماهنگی لازم درخصوص محل تمرین جدید استقلال بود که قرار بر این شد این تیم از هفته آینده در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرینات خود را سپری کند.

در این جلسه همچنین درخصوص وضعیت آقای تیموریان نیز بحث و بررسی لازم صورت پذیرفت.

وی در پایان اظهار داشت: یکی دیگر از مباحث مطرح شده در جلسه شورای معاونین باشگاه استقلال اطلاع‌رسانی کامل در خصوص کمک هواداران به باشگاه از طریق سامانه پیامکی بود از این طریق هواداران استقلال می‌توانند به باشگاه خود کمک‌ مالی مستقیم داشته باشند تا ضمن حضور در قرعه‌کشی و کسب جوایز بتوانند به صورت مستقیم به باشگاه خود کمک کنند.تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1392 | 07:23 ب.ظ | نویسنده : Alireza Soltani | نظرات