تبلیغات
هــــــوادارانــــــــ اســــتـــــــقــــــلــــــالـــ تـــــهــــرانــــــــــ - گزارش تمرین آبی‌پوشان

گزارش تمرین آبی‌پوشان


سرمربی تیم استقلال ظهر امروز با مدیرفنی این تیم جلسه‌ای را در رختکن برگزار کرد.


تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 15 امروز در حالی برگزار شد که بازیکنان اصلی غایب تمرین بودند.به گزارش فارس، آرش برهانی، مهدی نظری، کبه، غلام‌نژاد، تونی، ایمان باصفا، سیدحسین حسینی نفراتی بودند که در تمرین امروز حاضر بودند و البته چند نفر دیگر هم مطابق معمول روزهای گذشته در کنار این بازیکنان تمرین می‌کردند.

*امیر قلعه‌نویی امروز از رختکن مربیان بیرون نیامد و جلسه‌ای را با منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی در رختکن برگزار کرد.

*حدود 50 نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند. محور صحبت‌های آنها شایعه جدایی آندرانیک تیموریان بود که این موضوع نگرانی آنها را در پی داشت. همچنین مصاحبه جواد نکونام و صحبت‌هایی که او علیه سرمربی استقلال انجام داده بود یکی دیگر از سوژه‌های طرفداران استقلال بود. آنها در گوشه‌ای از کمپ در حالی صحبت می‌کردند و مصاحبه نکونام را در یکی از روزنامه‌ها برای هم می‌خواندند و مدعی بودند اگر کاپیتان تیم ملی ادعا کرده استقلالی است چرا باید در این مقطع و در حالی که استقلال در صدر جدول حضور دارد این صحبت‌ها را انجام دهد. همین موضوع به بازیکنان نیز سرایت کرده بود و آنها در خصوص صحت و سقم مصاحبه نکونام صحبت می‌کردند.

*میرشاد ماجدی در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر بود و برای دقایقی با دکتر ستوده به گفت‌وگو پرداخت.

*در حالی که قلعه‌نویی در رختکن کمپ حضور داشت بازیکنان زیر نظر مجید صالح تمرینات تاکتیکی را آغاز کردند. آنها پس از گرم کردن بدن‌های خود در قالب دو تیم فوتبال بازی کردند که محمدمهدی نظری در یکی از تیم‌ها نقش دروازه‌بان را ایفا می‌کرد.

*در حالی که تمرین استقلال رو به پایان بود امیر قلعه‌نویی با لباس شخصی وارد زمین چمن کمپ شد و برای دقایقی با کبه به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی تیم استقلال وضعیت تیمش را از نزدیک نظاره کرد.

*بخش پایانی تمرین به تمرین چارچوب‌شناسی برای بازیکنانی مثل آرش برهانی و تونی اختصاص داشت.

*ستار همدانی به همراه فرزند خود به محل تمرین آمده بود.

*هاشم بیک‌زاده که او هم مثل محمد قاضی فرزندش به دنیا آمده در تمرین امروز حضور نداشت. این بازیکن جزو نفراتی بود که مقابل ذوب‌آهن محروم بود و با اجازه از مربیان در تمرین شرکت نکرده است.

با اعلام کادرفنی تیم استقلال تمرین فردای تیم استقلال ساعت 15 در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری خواهد شد.تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1392 | 07:24 ب.ظ | نویسنده : Alireza Soltani | نظرات