تبلیغات
هــــــوادارانــــــــ اســــتـــــــقــــــلــــــالـــ تـــــهــــرانــــــــــ - گزارش تمرین استقلال

گزارش تمرین استقلال


سرمربی تیم استقلال از عملکرد برخی بازیکنان تیمش در دیدار مقابل مس کرمان انتقاد کرد.


تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل مس کرمان در جام حذفی آماده می‌کند، در ساعت 15 امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی‌پوشان خسرو حیدری و احمد جمشیدیان به دلیل مصدومیت غایب بودند.

به گزارش فارس،قبل از شروع تمرین آندرانیک تیموریان که اولین جلسه تمرین خود را با آبی‌پوشان بعد از بازگشت از قطر انجام می‌داد زیر نظر دکتر بدنساز استقلال تمرین می‌کرد.

*در ابتدای تمرین سرمربی تیم استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد و باز هم در خصوص بازی این تیم مقابل مس کرمان با آنها به گفت‌وگو پرداخت. قلعه‌نویی خطاب به بازیکنان گفت فیلم بازی را تماشا کردم ولی خداوکیلی این چه گلی بود که ما خوردیم. اصلاً مگر در آن صحنه باید خطا می‌دادیم. این همه تأکید می‌کنیم که به رقبا ضربات ایستگاهی ندهید آخر هم اینچنین می‌شود. سپس قلعه‌نویی از بازیکنانی که در منطقه دفاعی حضور داشتند در خصوص صحنه گل سؤالاتی را پرسید و خطاب به بیک‌زاده گفت چرا در آن صحنه با یار خودت حرکت نکردی که مدافع استقلال نیز توضیحاتی را به وی ارائه کرد.

سرمربی استقلال مجدداً به بازیکنان تأکید کرد: در شرایط حساسی هستیم و فقط خودمان باید حواسمان باشد که به راحتی گل نخوریم و ساده امتیاز از دست ندهیم.

*سیدمهدی رحمتی بازیکنی بود که امروز با درخواست ماجدی مبنی بر تحویل پاسپورتش روبرو شد. دروازه‌بان تیم استقلال هم اعلام کرد که ممنوع‌الخروج است و به خاطر بدهی 40میلیونی به اداره مالیات نمی‌تواند کاری انجام دهد.

*چند هوادار استقلال یک بنر آورده بودند که روی آن نوشته شده بود سید مهدی رحمتی تولدت مبارک. فردا سالروز تولد مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال است و تماشاگران از همین رو پلاکاردی را برای وی آورده بودند.

*منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی به همراه دین‌محمدی و ماجدی حاضران تمرین امروز استقلال را تشکیل می‌دادند.

*پورحیدری به محض ورود به زمین با گلایه می‌گفت معلوم نیست در این فوتبال ما چه خبر است که هر روز یک نفر برای فدراسیون، سازمان لیگ و باشگاه‌ها تعیین تکلیف می‌کند هیچکس هم نیست پاسخ ما را بدهد.

*با توجه به اینکه آبی‌پوشان دیروز ریکاوری کرده بودند امروز نیز تمرینات کمی سبک‌تر از روزهای گذشته بود. با توجه به فرصت اندک بازی با مس کرمان قلعه‌نویی تمرینات سبک‌تری را برای بازیکنان تیمش در نظر گرفته بود.

*حدود 70 نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشتند، سرمای هوا باعث شده بود آنها به صورت پراکنده در کمپ زنده‌یاد حجازی مستقر باشند.

*مسئولان کمپ حجازی روی زمین چمن این تیم را پوشانده بودند و به همین دلیل استقلالی‌ها در نیمی از زمین تمرین کردند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان به صورت اختیاری به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در گروه‌های چند نفره بازی آقاوسط را انجام دادند. در بخش پایانی بازیکنان فوتبال درون‌تیمی را پشت سر گذاشتند.

*سید مهدی رحمتی، حمید بابازاده و امیر قلعه‌نویی در اواخر تمرین امروز با یکدیگر صحبت کردند.

*همچنین هاشم بیک‌زاده نیز برای دقایقی با سرمربی تیم استقلال گفت‌وگو کرد.

*تعدادی از بازیکنان استقلال مثل محمد قاضی، پژمان نوری و مهدی نظری در اواخر تمرین امروز فوتبال درون‌تیمی را پشت سر گذاشتند.

*سیاوش اکبرپور که روز گذشته با یک پورشه مشکی‌رنگ به تمرین آمده بود امروز نیز با این ماشین نگاه‌ها را به خود جلب کرد.

آخرین تمرین تیم استقلال فردا در کمپ زنده‌یاد حجازی برای دیدار با مس کرمان برگزار خواهد شد.تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1392 | 12:51 ب.ظ | نویسنده : Alireza Soltani | نظرات