تبلیغات
هــــــوادارانــــــــ اســــتـــــــقــــــلــــــالـــ تـــــهــــرانــــــــــ - فتح‌الله‌زاده: اخلاق در ورزش زنگار گرفته است

فتح‌الله‌زاده: اخلاق در ورزش زنگار گرفته است


مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اخلاق در ورزش زنگار گرفته است و باید با عزم ملی این زنگار را بزداییم.


 علی فتح‌الله‌زاده در مراسم شاهین اخلاق گفت: اخلاق به یک باره وارد میدان نمی‌شود. همه دست‌اندرکاران از باشگاه‌ها تا رسانه‌های مکتوب و تصویری و من مدیر ورزشی باید دست به دست هم بدهیم تا زنگاری که بر اخلاق نشسته است را بزداییم و ورزش مثل همان قدیم اخلاق‌مدار و پهلوانی باشد.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: اکنون بی‌اخلاقی در ورزش بیداد می‌کند و همه از ورزش فرار می‌کنند باید کاری کنیم که شرایط مثل قدیم شود و این امور اصلاح شود. برای این کار باید یک عزم ملی ایجاد کنیم تا زنگار را از اخلاق بزداییم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد ناداوری‌هایی که در ورزش صورت می‌گیرد، گفت: شما دیدید در لیگ قهرمانان آسیا داور چینی به راحتی حق ما را ناحق کرد. بنابراین این اشتباهات داوری را در همه جای دنیا می‌بینیم. اما باید با داوران به طریق اخلاق مدار برخورد کنیم. البته حمایت از یک داور بد مبارزه با بی‌اخلاقی نیست. بلکه قبح قضیه را از بین می‌برد. برخوردهای ما باید با در پشت صحنه صورت بگیرد و زیبایی‌های ورزش را در روی صحنه نمایش دهیم.

فتح‌الله‌زاده در مورد شکایت از داور چینی گفت: ما شکایت نکرده‌ایم بلکه به نحوه قضاوت او اعتراض کرده‌ایم.تاریخ : شنبه 10 اسفند 1392 | 02:58 ب.ظ | نویسنده : Alireza Soltani | نظرات